wtorek, 2 lipca 2013

Basia/ Gdynia

Chciałabym spotykać więcej taki osób jak Basia. Na początku Basia nie rozumiała, dlaczego chcę zrobić jej zdjęcie. Po krótkiej rozmowie przyznała, że wiele osób śmieje się z jej spodni i stylu, ale ona nadal z dumą nosi to, co jej się podoba.  Moja dzisiejsza bohaterka prowadzi sklep odzieżowy w okolicach Trójmiasta, gdzie stara się przemycić nieco bardziej "oryginalne" elementy. 

Basia wspomniała też, że jej zdaniem młode kobiety nie wykorzystują potencjału, że wiele osób wygląda dokładnie tak samo. Kiedyś , gdy nie było tyle sklepów i możliwości, trzeba było się mocno napracować, by wyróżnić się z tłumu. 

A co wy o tym sądzicie?


5 komentarzy:

 1. Basia wygląda rewelacyjnie! Kocham takie kobiety jak ona, kobiety, które nie boja się wyróżniac stylem, wyglądają pięknie i świeżo :)
  ubieram kobiety na co dzień i stwierdzam, że babeczki boją się wyróżnicac, boją się kolorów i oryginalnych krojów :( a szkoda...
  dlatego brawa dla Basi!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi sie to podoba. Basia pokazuje, ze kobieta w kazdym wieku moze wygladac fajnie i modno. Ciesze sie ze istnieja takie panie jak Basie, powinno byc ich wiecej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowna Basia!!!!!!
  ♥ całusy:* Ola

  OdpowiedzUsuń
 4. cuuudnie, bardzo w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń