niedziela, 13 października 2013

Pokaz Mody Trójmiejskiej Endorfins

Witajcie, z małym poślizgiem, ale wreszcie piszę o pokazie o Pokazie Mody Trójmiejskiej Endorfins, który odbył się w sopockim Atelier. Była to już druga edycja wydarzenia, ale ja uczestniczyłam w niej po raz pierwszy.

Pomysłodawcami akcji  byli założyciele bloga Politechnika Fashion, którzy na przełomie sierpnia i września wyszukiwali fajnie ubranych studentów. To właśnie studenci byli modelami. W pierwszej części pokazu zaprezentowano własne stylizacje osób sfotografowanych przez Politechnika Fashion. Stylizacje były rzeczywiście ciekawe, a bezapelacyjnie najlepiej ubraną osobą została wybrana Veronika. W jury konkursu zasiadła m.in. Ola z Fashiondoll.pl  (jej stylizacja już niebawem znajdzie się na blogu).

W drugiej części wydarzenia zobaczyliśmy kolekcję EVC DSGN. Na wybiegu królowały kolorowe bluzy i leginsy w niesamowite wzory. Kolekcja zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Myślę, że wybór tej marki był strzałem w dziesiątkę.

Gratulacje dla Politechnika Fashion za organizację bardzo ciekawego wydarzenia, które pokazało, że mieszkańcy Trójmiasta potrafią naprawdę dobrze się ubrać.


PS.Przepraszam za jakość zdjęć, ale niestety nie mój aparat nie dał rady w tym świetle. 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz