czwartek, 4 września 2014

Spotkanie blogerów w Bubbleology w CH Riviera w Gdyni [KONKUS]

Kolejne spotkanie i kolejne znajomości! Dzięki uprzejmości Bubbleology mogliśmy się spotkać po dłuższej przerwie, przy przepysznej herbacie bubble tee. Jak zwykle panowała przemiła atmosfera, niestety nie udało mi się porozmawiać ze wszystkimi.

Spotkanie połączone było z degustacją herbaty bubble tee. Jest to parzona herbata, która jest wzmacniania ekstraktami z różnych owoców. Napój może być podawany na zimno i na ciepło. Są dwa rodzaje tej herbaty - na bazie owoców i mleczna. Nie jem prawie w ogóle nabiału, więc przyznam się, że miałam obawy przed spróbowaniem tej drugiej, ale... była przepyszna. Dla tych, co lubią słodkie smaki mogę polecić bubble tee taro z kokosem.

Spotkanie zorganizowali Ania z Kubą z fashionable.com.pl, za co pięknie dziękuję.  Obecny był Łukasz Smoliński z bloga www.tasteaway.pl, który opowiedział o marce Bubbleology.

KONKURS! Mam dla was dwa podwójne zaproszenia do Bubbleology (do wybory CH Riviera lub Galeria Bałtycka).  Aby je zdobyć napiszcie na mój adres mailowy Jaki jest wasz ulubiony napój i uzasadnijcie wybór. Na odpowiedzi czekam do 8 września. Nie zapomnijcie o podaniu imienia i nazwiska. 
Dodatkowo należy polubić mój profil na facebooku:
a także profil Bubbleology:






W spotkaniu wzięły udział:

Viola  okiemdietetyka.tumblr.com                            

Katarzyna innooka.pl               


        
Małgorzata   pieprzczywanilia.blogspot.com/           

Klaudia dusiowakuchnia.pl             

Monika i Martyna     kakufashioncook.blogspot.com/    

Aneta blanshfashion.blogspot.com/           


Emilia  multicolor-makeup.blogspot.com/       
             
 Martyna kobietaklasyczna.pl            


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz