piątek, 19 grudnia 2014

Turniej Blogerów

Święta coraz bliżej! Blogerzy to też jedna wielka rodzina, więc nie powinno was zadziwić, że w tym roku odbyło się spotkanie przedświąteczne połączone z teleturniejem dla blogerów. Spotkanie, które zorganizowały Trójmiejskie blogi odbyło się w siedzibie Startera w Gdańsku. Była to świetna okazja, aby porozmawiać z osobami, które nie widziałam od dłuższego czasu.  Na teleturniej obowiązywały wcześniej zapisy, a ja do końca nie byłam pewna czy się wyrobię z pracy na czas. Okazało się jednak, że część osób zrezygnowała, więc w parze z Moniką z Kaku Fashion and Cook postanowiłyśmy wystartować. I była to świetna decyzja bo...wygrałyśmy! Pytania, które przygotował Patryk były bardzo trudne, mam wrażenie, że my z Moniką miałyśmy po prostu czczęście i wylosowałyśmy te łatwiejsze. Nagrodą był pyszny tort Dekera, którym oczywiście podzieliłyśmy się z innymi. Podziękowania raz jeszcze dla organizatorów i do zobaczenia!
Autorką zdjęć jest Asia z Made by Gigi 

1 komentarz:


  1. Mam ogromną prośbę:) Co prawda jestem trójmiejską blogerką (centrum-odmladzania.pl/blog), ale dopiero od 2 miesiecy:) Wczesśniej mieszkałam w Krakowie. Zatem mój blog zna mało osób. Chodzi oto, że mam problem z wypromowaniem aukcji na rzecz WOŚP.Do wylicytowania jest analiza kolorystyczna i zabieg na twarz w moim salonie- aukcje są tutaj http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=4278708
    Byłabym niezmiernie wdzieczna jesli ktoś chciałby puścić te linki dalej np. napisać notke u siebie:) Myśle, ze dużo blogerek płci pięknej byłoby zainteresowanych, a pomoc dla dzieciaków zawsze się przyda. Będę bardzo Wam wdzięczna.

    OdpowiedzUsuń